وضعیت امنیت سایبری سیستم‌های کنترل صنعتی در سال 2018


امنیت سایبری صنعتی در سطوح گسترده‌ای در سال 2017 توسعه یافت.
 اما کاربران شرکتی واقعا چه می‌خواهند؟ اولویت‌های آنها چیست و با چه نگرانی‌ها و چالش‌هایی روبرو هستند؟ چه عوامل درونی و بیرونی بر روی امنیت سایبری صنعتی تاثیرگذارند؟ چه استراتژی‌ها و معیارهایی، در حال حاضر و در آینده به کار گرفته خواهد شد؟

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از کسپرسکی آنلاین، مطالعه روند فعلی تحت عنوان "وضعیت امنیت سایبری صنعتی 2018" به دنبال پاسخ برای پرسش‌های مطرح شده است. این مطالعه توسط PAC از طرف لابراتوار کسپرسکی انجام شده و وضعیت فعلی جهانی و توسعه‌های آتی با رویکرد امنیت سایبری را آنالیز می‌کند. مطالعه بر مبنای مصاحبه تلفنی به کمک کامپیوتر (CATI) با 320 تن از متخصصان جهانی دارای قدرت تصمیم‌گیری در حوزه امنیت سایبری OT/ICS و همچنین مصاحبه حضوری با 12 متخصص دیگر بوده است. این مطالعه سالانه بوده و برای اولین بار در سال 2017 انجام شده است

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

طراحی سایت 

فروشگاه اینترنتی

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

       برچسب ها: