سامانه پیامکی

به سیستمی که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، سرویس یا سامانه پیامک می گویند.
خیر. این سرویس کاملا تحت وب بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم عامل ندارد ، تنها نیاز به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس ، گوگل کروم و ... ) دارید.
خطوط اختصاصی برای ارسال و دریافت پیامک استفاده می شود اما خطوط اشتراکی بین چندین کاربر بصورت مشترک استفاده می گردد. همچنین این شماره ها فقط برای ارسال و بویژه ارسال انبوه مورد استفاده قرار می گیرد. ارسال از این خطوط در صورت تایید، ممکن است. در صورت عدم تایید می بایست با خطوط اختصاصی خود ارسال را انجام دهید.
خیر گزارش تحویل پیام رایگان بوده و برای تمامی خطوط فعال می باشد.
بله شما می توانید برای ارسال خود ترتیب مشخص کنید؛
برای مثال اگر از کدپستی مورد نظر 4000 گیرنده ی مشخص شده باشد، و امروز از ردیف 100 به تعداد 70 پیام ارسال کرده اید، فردا از ردیف 171 به تعداد دلخواه پیام ارسال میکنید.
کدپستی تمام مناطق کشور در سایت سیمرغ اس ام اس موجود می باشد فقط کافیست بر روی استان مورد نظر کلیک کنید
www.simorghsms.com/posti
اگر دیتابیس ارسال شهر و استان برای برخی مناطق یا شهرها موجود نیست میتوانید از طریق ارسال به کد پستی عمل نمایید ، کافیست حداقل 3 رقم ابتدای کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کرده و ارسال انجام دهید.

سامانه پیامکی سیمرغ با ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی از پنل پیامک رایگان و ارسال پیام صوتی تبلیغات نوین ارائه میدهد

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه