روز های مناسبتی

 • پیامک-اس ام اس روز جمهوری اسلامی

  دوازدهمین روز بهار، مژده سرزمینی مستقل است برای مردمانی اندیشمند و بزرگ؛ مردمانی که در توفان ها و صاعقه ها، دست در دست یکدیگر، تنها به استقلال وطن می اندیشند.

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز پرستار

  ولادت ستاره پرفروغ کوثر،بانوی فصاحت و اعجاز حضرت زینب علیها السلام و روز پرستارمبارک باد ********** روز عشق و ایثار،روز امید و نویدروز پرستار بر شما مبارک

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز پدر

  پدر عزیزم از تو آموختم چگونه سبكبال زندگی كنم تا هجرتم نیز سبكبال باشد این بالهای پرواز قناعت و امید و عشق را تو به من بخشیدی

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز درختکاری

  گلدان ، شاید تابوت کوچکی باشد که رویای خدا شدن را از درخت می گیرد . شاید آغاز یک درخت باشد ، روزی که گلدانها به مرگ محکوم میشوند . ۱۵ اسفند روز درختکاری مبارک .

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز بسیج

  پیام های مناسبتی روز بسیج بسیج‏، ستاره سماواتیان در زمین است. و صاعقه مرگ ستمگران زمان، سلاح رهایی محرومان است و سوهان روح مستکبران، سنگرنشین سفره هفت‏سین باصفای آزادی است. مرد سنگر و سجاده و سپیده و سبزه و سرخ ‏رویی و ستم سوزی.

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز آتش نشانی و ایمنی

  آتشنشانان با حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های خانمان سوز، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند. هفتم مهر ماه روز آتشنشان گرامی باد

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

  آنچه که امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی است که در 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف و در مقابل تمامی قدرت های روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند.

  نمایش کامل

 • پیامک-اس ام اس روز احسان و نیکوکاری

  ای دل، تو سزاوار کرامتی. نگاه های منتظر، به تو خیره مانده است. اینک درجشن نیکو کاری دل های خسته را در میهمانی خود پذیرا باش و بدان لبخند را بر لب های خشکیده بباران. فردا که بهار آید دستان خود را سبز خواهی دید.

  نمایش کامل

سامانه پیامکی سیمرغ با ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی از پنل پیامک رایگان و ارسال پیام صوتی تبلیغات نوین ارائه میدهد

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه