جمعیت هلال احمر استان گلستان

مهندس احمدی - مدیر روابط عمومی

تبلیغات مهمترین عامل بقا و توسعه یک سازمان می باشد و ارسال پیامک جایگاه ویژه ای دراین امر دارد،جمعیت هلال احمر استان گلستان در این چند سال همکاری با شرکت سیمرغ توانسته در ترویج فرهنگ داوطلبی و عملکرد جمعیت هلال احمر در استان و کشور بسیار موفق عمل کند و همچنین نقش بسزایی در رشد جذب اعضا داشته باشد.

90% خدمات
70% برخورد پرسنل
80% پشتیبانی و پیگیری مشکل
80% توانمندسازی

نظام مهندسی ساختمان استان گلستان

مهندس کیقبادی - مدیر روابط عمومی

نکته مهم در همکاری بین سازمان و شرکت سیمرغ به روز بودن و اجرای سیستم های به روز IT که توانسته سبب توانمدسازی سازمان در موضوع زمینه های همکاری شده است درکنار خدمات دهی خوب شرکت هم در زمینه سایت و هم در زمینه پیامک و باتوجه به گستردگی دامنه فعالیت شرکت در بعضی مواقع پروسه رسیدگی به مسائل فنی طولانی شده که امید است با ثبت این نظرات این مهم هرچه زوتر محقق شود

90% خدمات
70% برخورد پرسنل
85% پشتیبانی و پیگیری مشکل
80% توانمندسازی

شرکت توزیع برق استان گلستان

مهندس مهران - مدیر امور مشترکین

مطلع هستید که با توجه به حساسیت کار شرکت توزیع برق ، ما باید از نرم افزارها و سخت افزارهای دارای کیفیت بالا و پشتیبانی مطلوب استفاده کنیم. همواره هماهنگ کردن و پیوند زدن نرم افزارها از جمله موارد پراهمیت میباشد که خوشبختانه ما توانستیم به کمک متخصصین و همکاری بخش فنی شرکت سیمرغ نرم افزار سیمرغ را با سایر نرم افزارهای خود همگام کنیم.همواره شرکت در زمینه های راهنمایی بخش فنی و پشتییبانی همراه ما است.

87% خدمات
70% برخورد پرسنل
95% پشتیبانی و پیگیری مشکل
80% توانمندسازی

پردیس سینمایی کاپری

آقای صفایی - مدیریت

مهمترین مزیت سیمرغ متخصص بودن در حوزه IT و دامنه فعالیت آنها می باشد و همچنین ارائه راهکارهای مناسب به اقتضای موضوع و مکان استفاده می باشد. باتوجه به حوزه فعالیت های هنری و فرهنگی پردیس سینمایی کاپری در ارسال فراخوان ها و اطلاع رسانی در سطح استان گلستان بسیار کاربردی و برای مجموعه ما مثمر ثمر واقع شده است

99% خدمات
70% برخورد پرسنل
99% پشتیبانی و پیگیری مشکل
80% توانمندسازی

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

مهندس آل هاشم

شرکت آب و فاضلاب روستایی همواره در طی این مدت همکاری با شرکت سیمرغ توانسته از مزایا و ابزارهای سامانه سیمرغ استفاده کند و باتوجه به تاریخچه فعالیت همکاری طرفین همچنان تمایل دارد تا در سایر زمینه ها و خدمات شرکت سیمرغ نیز همکاری دو طرفه داشته باشد .

80% خدمات
100% برخورد پرسنل
100% پشتیبانی و پیگیری مشکل
95% توانمندسازی

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان

آقای طالع زاری

سایت سامانه سیمرغ به لحاظ محتوی ، نقشه سایت و دسترسی به ابزارهای کاربردی بسار خوب و کارا می باشد. درواقع ارسال پیامک در سازمان ها به عنوان یک ابزار استراتژیک محسوب می شود و یکی از باتفوذترین راه های ارتباطی می باشد ،سامانه پیامکی سیمرغ درواقع پل ارتباطی بین جامعه ایثارگری و بنیاد و جامعه در سراسر استان گلستان می باشد.

88% خدمات
95% برخورد پرسنل
85% پشتیبانی و پیگیری مشکل
95% توانمندسازی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

آقای احمدی

سیمرغ می تواند نویدبخش و امیدبخش باشه در لحظات مختلف برا ی مشتریان و با کمی و کاستی هایی که بعضا دیدهخ می شود نقطه امیدی است در ارتباط با مخاطبین سازمان و مرکز. با توجه به پیگیری های مداوم و نظرسنجی از مشترکین می تواند درخصوص ابزارهای کاربردی که داخل سامانه تعبیه شده حس نیاز را در مشترکین به نحو احسن ایجاد کند.

90% خدمات
100% برخورد پرسنل
95% پشتیبانی و پیگیری مشکل
95% توانمندسازی

پایگاه خبری تحلیلی گرگان آنلاین

مهندس آریان نیا

شرکت سیمرغ توانسته با پیاده سازی و اجرای طرح ها و پروژه ها پتانسیل اجرا طرح های IT را به صورت کاملا بومی توسط متخصصین انجام دهد درواقع ازجمله نکته مثبت و قابل توجه اشتغال زایی و درآمدزایی برای نیروهای بومی است که همواره شرکت سیمرغ باید به این مهم توجه داشته باشد که با عملکرد عالی و باکیفیت بتواند سبب اعتمادسازی مدیران شود که این امر تاکنون به بهترین وجه ممکن محقق شده است.

88% خدمات
100% برخورد پرسنل
85% پشتیبانی و پیگیری مشکل
100% توانمندسازی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان

مهندس غلامی

ازجمله دلایل استفاده سازمان از سامانه پیامکی ارسال پیام های آموزشی و کاربردی برای همشهریان و مردم استان و ارسال فراخوان ها و اطلاعیه ها برای کارکنان می باشد که همواره ما با استفاده از سامانه سیمرغ توانستیم این هدف را پیاده سازی کنیم. ضمن آنکه پیگیری های بخش روابط امور مشتریان سیمرغ باعث شد که طرفین همواره رابطه ای مستدام و پویا داشته باشند و در زمینه هایی که سازمان خواستار استفاده و تعمیم بخش های مختلف سامانه باتوجه به نیازمندی هایش می باشد همواره مجموعه سیمرغ درتلاش است برای تحقق بخشیدن خواسته های سازمان.

90% خدمات
92% برخورد پرسنل
95% پشتیبانی و پیگیری مشکل
95% توانمندسازی

سامانه پیامکی سیمرغ با ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی از پنل پیامک رایگان و ارسال پیام صوتی تبلیغات نوین ارائه میدهد

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه